alexandr3 (alexandr3) wrote,
alexandr3
alexandr3

Клинические идиоты. Банк без денег - просто Руина.

Деньги банка хранятся на корреспондентский счетах. Откуда могут легко исчезнуть с концами.
Но о системах межбанковских рассчетов типа SWIFT обезьяны из правого Сектора видимо не в курсе.

Originally posted by ur_2222 at Ротшильдам приготовиться... :)
Правий Сектор взяв під свій контроль «Сбербанк России»
сьогодні 12:04
20
1128 переглядів
Правий Сектор взяв під свій контроль «Сбербанк России»

Представники Правого Сектору заявили, що нікуди не підуть, поки російські війська не покинуть територію країни2.

Сьогодні, 11 березня, Правий Сектор взяв під свій контроль «Сбербанк России», який знаходиться на вулиці Келецькій, 78-А. З 7.30 активісти почали блокувати банк. Жоден із працівників не потрапив сьогодні на своє робоче місце.

На питання журналіста «20 хвилин»: чи, на їхню думку, ця акція допоможе щось змінити, праві відповіли, що нехай це лише маленька крапля, але вона є. І, може, в інших містах, коли люди почують про нашу акцію, і вони робитимуть щось подібне: бойкотуватимуть російські підприємства та боротимуться із «шизофренічними проросійськими ідеями».

- Ми виконуємо наказ головного очільника Правого Сектору Дмитра Яроша1, - сказав Сергій. – Поки не буде нового повідомлення з Києва, що потрібно покидати цю територію, ми будемо тут.

- Сьогодні нашим працівникам не дали можливості потрапити на роботу. Вони втратили гроші за цей день. Але справа навіть не в цьому. «Сбербанк России» - це дочірне підприємство. У нас українські вкладники. Росіяни не мають ніякого відношення до нас, - пояснив керівник відділу Олександр Закренюк. – Я українець, уродженець Вінниці. І мені так само не приємна ситуація,  що існує на сьогодні у нашій країні. Але цими діями вони не донесуть свою ідею до Росії, зроблять гірше тільки людям, які не мають можливості отримати гроші.

Дівчата із сусідніх магазинів принесли правим цукерки. Вони сидять на шинах, ніжаться на сонці та ретельно прибирають один за одним, якщо хтось не туди викинув сміття. Поряд спокійно стоять працівники банку, які спостерігають за тим, що відбувається.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 10 comments